Yeni Mutfak Perde Modelleri

Yeni Mutfak Perde Modelleri

Evlerimizde en çok zaman geçirdiğimiz mekân olan mutfak için perde seçimi oldukça önemlidir. Mutfaklarınızda kullanacağınız perdelerin hem kullanım kolaylığı sağlaması hem de mutfağınızın daha fazla gün ışığı almasını sağlaması oldukça önemlidir. Mutfak perdelerinde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise seçeceğiniz perde kumaşının leke tutmaz özelliğe sahip olması gerektiğidir. Bizim mutfaklarınız için seçeceğiniz perdelerde tavsiyemiz […]

Evlerimizde en çok zaman geçirdiğimiz mekân olan mutfak için perde seçimi oldukça önemlidir. Mutfaklarınızda kullanacağınız perdelerin hem kullanım kolaylığı sağlaması hem de mutfağınızın daha fazla gün ışığı almasını sağlaması oldukça önemlidir. Mutfak perdelerinde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise seçeceğiniz perde kumaşının leke tutmaz özelliğe sahip olması gerektiğidir.

mutfak-perde-modelleri7

Bizim mutfaklarınız için seçeceğiniz perdelerde tavsiyemiz stor perde, jaluzi perde veya leke tutmayan düz tül perdelerdir. Mutfağınızda kullanacağınız stor perdeler hem modern görünümü yakalamanızı hem de mutfağınızın gün ışığından en iyi şekilde yararlanmasını sağlar. Ayrıca yukarı katlanma özelliği sayesinde yer işgal etmez ve size kolay kullanım avantajı sağlar.

Daha klasik bir yaklaşım ile tül perde kullanmak istiyorsanız seçeceğiniz tül modeli kesinlikle leke tutmamalı ve yıkama sonrasında ütü istemeyen ürünlerden olmalıdır. Bu perdeler hem oldukça şık duruş sağlıyor hem de klasik görünüm sağlar. Eğer tercihiniz klasik perdelerden yana olacaksa size tavsiyemiz perdelerin boylarının kısa olması daha doğru olacaktır. Uzunluğu kısa olan perdeler sayesinde camınızın önünde bulunan boşluğu aksesuar kullanımı için kullanmanıza olanak sağlamış olursunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN