Yeni Boncuklu Patik Modelleri

Yeni Boncuklu Patik Modelleri

Doğduğumuzdan beri annelerimizin giymemiz için ısrar ettiği patikleri belli bir yaştan sonra kendimiz arar duruma geliyoruz. Çocukken annelerimizin giydirebilmek için arkamızdan koşturduğu patikleri bizler de çocuklarımıza giydirebilmek için uğraşıyoruz. Bütün kızların çeyiz sandığında bir kaç çift patik mutlaka bulunur. Patiksiz bir çeyiz sandığı düşünülemez. Evde giymek için yapılan patik modellerinin yanı sıra misafirliğe gittiğimizde giyebileceğimiz […]

Doğduğumuzdan beri annelerimizin giymemiz için ısrar ettiği patikleri belli bir yaştan sonra kendimiz arar duruma geliyoruz.

beyaz kiraz desenli boncuklu patik

Çocukken annelerimizin giydirebilmek için arkamızdan koşturduğu patikleri bizler de çocuklarımıza giydirebilmek için uğraşıyoruz. Bütün kızların çeyiz sandığında bir kaç çift patik mutlaka bulunur. Patiksiz bir çeyiz sandığı düşünülemez. Evde giymek için yapılan patik modellerinin yanı sıra misafirliğe gittiğimizde giyebileceğimiz daha şık modeller de artık daha revaçta. Biz de sizler için boncuklu patik modellerinden oluşan bir dosya hazırladık. Dosyamızda bir çok farklı modelde patik bulabileceksiniz. Beş şişle, iki şişle ya da tığ ile örebileceğiniz modeller dosyamızda bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN