Tessetürlü Gelinlik Modelleri

Tessetürlü Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri 2013-2014 yılının en güzel tesettür gelinlik modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. En modern ve şık türban gelinlik modelleri sayfamızda sizleri bekliyor… Tesettür manevi inancın bir sembolüdür ve başı kapalı bayanlar düğünlerinde genelde tesettür gelinlik modelleri giymeyi tercih ederler. İşte bizlerde bugünkü yazımızda sizlere en güzel tesettür gelinlik modelleri örneklerini sunmaya çalışacağız. Genel olarak türban […]

Tesettür Gelinlik Modelleri
2013-2014 yılının en güzel tesettür gelinlik modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. En modern ve şık türban gelinlik modelleri sayfamızda sizleri bekliyor…

Tesettür manevi inancın bir sembolüdür ve başı kapalı bayanlar düğünlerinde genelde tesettür gelinlik modelleri giymeyi tercih ederler. İşte bizlerde bugünkü yazımızda sizlere en güzel tesettür gelinlik modelleri örneklerini sunmaya çalışacağız.

Genel olarak türban gelinlik modellerinde dantel, tül, tafta ve organze kumaş kullanılır. Türban gelinkik modellerinin kol kısımlarında şifon kullanılabilir. Renk olarak bakacak olursak en fazla tercih edilen renk beyazdır. Beyaz dışında yine krem ve kapiçino gibi renkler çok fazla kullanılmaktadır. Gelinlik rengi seçerken bayanların ten rengine uygun renk seçmeleri çok önemlidir. Örneğin esmer bayanlar gelinliklerini seçerken beyaz ve krem renklerini ön planda tutmaları gerekir. Sarışın bayanlar ise koyu renklere sahip gelinlik modellerini seçebilirler.

 

Türban gelinlik modellerinde çeşitli aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Bu aksesuarlar gelinliğinizi daha şık ve zarif gösterecektir. Bu aksesuarlara örnek vermek gerekirse kesme boncuklar, swarovski taşlar ve kristal süslemeler gibi aksesuar malzemelerini sayabiliriz. Gelinliğin bedenine taktığınız aksesuarları baş kısmına da takmanız durumunda gelinliğiniz daha şık görünecektir. Yine baş kısmının yan tarafına çeşitli aksesuarlar ile süslemeler yapılabilir ama bu kısımda aşırıya kaçmamak gerekmektedir. Gelinliğinizde toplamalı etek modeli kullanacaksanız mutlaka yanına toplama çiçeği ekleyiniz, bu çok hoş bir görünüm sunacaktır. Aksesuarları seçerken giydiğiniz gelinliğin renk uyumuyla uyuşmasına dikkat etmelisiniz, gelinlik rengi ile aksesuarların rengi zıt renkler olmasın. Aksi takdirde kötü bir görüntü verebilir.

Tesettür gelinlik modelleri 2012 – 2013 yılı itibariyle çok güzel, modern ve göz kamaştırıcı şekilde firmalar tarafından satışa sunulmaktadır. Birçok firma üretmiş oldukları gelinlik modelleri ile birbiri arasında rekabet içerisindedir ve bu durumda gelin adaylarımızın işine gelmektedir. Sizlere en kaliteli firmaların çıkarmış olduğu birbirinden güzel tesettürlü gelinlik modellerini bu yazımızda tanıtacağız. Aşağıdaki resim albümünden gelinlik modellerini inceleyebilir ve dilediğinizi gelinlik satan firmalardan satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN