Şıklığınızı Aksesuarla Tamamlayın örgü çantam

Şıklığınızı Aksesuarla Tamamlayın örgü çantam

Bayanlar şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız aksesuarlarınızı kullanmayı unutmayın. Aksesuar bir bayanın olmazsa olmazıdır, aksesuarlarımız olmadığı zaman kendinizi boşlukta hissedersiniz. örgü çantam sizlere şıklık ve mutluluklar diler… Şıklık için sizlere aksesuar önerileri; 1 ) Çok fazla aksesuarınız yoksa uygun fiyata satın alabileceğiniz bir dükkan seçin. Örneğin, büyük mağazaların outlet’leri daima ucuzlukta iyidir. Bir vintage ya da […]

Bayanlar şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız aksesuarlarınızı kullanmayı unutmayın. Aksesuar bir bayanın olmazsa olmazıdır, aksesuarlarımız olmadığı zaman kendinizi boşlukta hissedersiniz. örgü çantam sizlere şıklık ve mutluluklar diler…

Şıklık ve Aksesuar

Şıklık için sizlere aksesuar önerileri;

1 ) Çok fazla aksesuarınız yoksa uygun fiyata satın alabileceğiniz bir dükkan seçin. Örneğin, büyük mağazaların outlet’leri daima ucuzlukta iyidir. Bir vintage ya da ikinci el dükkanı da genelde kötü değildir.

2) Ne kadar aksesuar almak istediğinizi hesaplayın. Bütçenizi de hesaplayın ve buna göre planlama yapın. Her ne kadar birkaç adet satın almak isteseniz de aksesuarlar çabucak çoğalır. Tek bir turda almak istediğiniz her şeyi satın alamayabilirsiniz; öyleyse gerçekten neye ihtiyacınız olduğuna ve biraz daha para biriktirene kadar onsuz yapabileceklerinize karar verin.

3) Gücünüz yetiyorsa yeni ayakkabılar alın. Ayakkabılar esas aksesuarlardır. Tek bir çift pabuç pek çok çeşit kıyafetle birlikte kullanılabilir ve kıyafete güzellik katar , ters takdirde kıyafet sıradan görünür.

– Düz tabanlı , rahat ayakkabıları seviyorsanız babet ya da şirin bir çift bot alın.

– Yüksek topukluyu tercih ediyorsanız, ne tür bir topukluyla yürümek ve ne tür bir topuklu seçmek istediğinizi düşünün. Siyah ve bej, yüksek topuklularda en uyumlu renklerdir. Özellikle onlarla sık sık tayt ya da külotlu çorap giyiyorsanız … Bu arada burnu açık ayakkabılar naylon çorabınızı ortaya çıkaracağından burnu kapalı yüksek topuklu almanız gerektiğini unutmamalısınız.

4) Düz kot ya da bol pantolonunuza hava katmak için güzel bir kemer alın. Deneyerek , sizin için en iyisini bulun. Siyah, kahverengi ve gri kemerleri eşleştirmek kolaydır ama abartılı olmasını isterseniz daha parlak renkli ya da koyu desenli bir adet seçebilirsiniz.

5) Güzel bir çanta umumi görüntünüze harika bir katkı sağlayabilir. Eğer buna gücünüz yetiyorsa birden fazlasını alın! Çok daha parlak, ışıldayan bir çanta gece için daha uygun olabilirken , düz deri çanta günlük kullanım için mükemmeldir.

– Aklınızda bir kıyafet varsa o kıyafeti tamamlayan bir çantayı deneyin ve alın.

– Moda konusunda ileri görüşlü biriyseniz, asla taklit çanta almayın.
6) Mücevher deneyin. Pırıl pırıl küpe, boncuklu kolye ya da kalın bir yüzük -kişiliğinizi yansıttığını düşündüğünüz herhangi biri … Örneğin, kendine güvenli ve kıyafette yeniyi deneme cesareti olan biriyseniz , iri mücevherat size iyi gider. Genç kız gibi ve biraz utangaçsanız , inci , madalyon ve daha küçük küpeleri deneyin.  Kaynak. gecce.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN