Renkli Gelinlik Modelleri 2013

Renkli Gelinlik Modelleri 2013

Renkli Gelinlik Modelleri En güzel renkli gelinlik modellerini sitemizde bulunan resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Krem rengi, kırmızı ve diğer renklerde en güzel gelinlik modelleri örnekleri… Her genç kızın en büyük hayali olarak bilinen evlilikte, evlilik düşünen ve evlenmeye hazırlanan gelin adaylarının ev ve düğün hazırlığı aşamasında en çok önem verdiği konulardan birisi de gelinlik seçimidir. Kişinin […]

Renkli Gelinlik Modelleri
En güzel renkli gelinlik modellerini sitemizde bulunan resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Krem rengi, kırmızı ve diğer renklerde en güzel gelinlik modelleri örnekleri…

Her genç kızın en büyük hayali olarak bilinen evlilikte, evlilik düşünen ve evlenmeye hazırlanan gelin adaylarının ev ve düğün hazırlığı aşamasında en çok önem verdiği konulardan birisi de gelinlik seçimidir. Kişinin kendisine uygun gelinliği bulması kimi zaman çok kısa sürse de genellikle bayanların en çok üzerinde durduğu ve haftalarca süren bir düşünme evresinin sonucunda karar vermektedir.

Gelinlik seçiminde en çok önemli olan konulardan birisi gelin hanımın boyudur. Eğer kişinin boyu uzunsa tek parçalı ve eteği kalçadan itibaren aşlayan modeller seçilmelidir. Uzun boylu gelinler kuyruklu modelleri de seçebilir. Kokteyl tarzı bir düğün yapacaksanız ve sade bir düğün geçirecekseniz kuyruğu uzun olan gelinliği tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda straplez türde gelinlikler de uzun boylu hanımlara yakışacak modeller arasında sayılmaktadır. Kısa boylu gelinler daha çok kısa kuyruklu gelinlik modellerini tercih etmelidir. Ya da straplez ya da kollarında işlemeli taşlardan oluşan modeller de kısa boylu hanımlara çok yakışacaktır.

 

Aynı zamanda gelinlik seçiminde bayanın kilosu da önemlidir. Kilolu olan bayanlar kuyruğu kısa olan modellere bakmalıdır. Alacağınız gelinliğin dar olmaması da hareketinizi kısıtlamaması açısından önemlidir. Zayıf olan gelinler kısa kuyruklu gelinlikleri tercih etmelidir. Her gelin güzeldir ve nasıl olursa olsun gelinliğin size yakışması son derece önemlidir.

Farklı olmak isteyen gelin adaylarının seçeceği gelinlik türlerinden birisi de renkli gelinlik modelleridir. Beyaz renkli ya da kırık beyaz diye tabir edilen gelinliğin dışında farklı renk gelinlik giymek isteyen bayanlar için en güzel renkli gelinlik modellerini sizler için bir araya getirdik. Renkli gelinlik modellerinden buz mavisi kabarık gelinlikler, fuşya ve beyaz rengin birlikte yakaladığı uyum, pembe gelinlik ve kırmızı kabarık ve desenli gelinlik modelleri bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

En güzel renkli gelinlik modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Bu özel ve anlamlı gününüzde en güzel siz olmak istiyorsanız sezona damgasını vuracak olan gelinlik modellerimizi inceleyiniz. Resim galerimizden sizlere en çok yakışacak olan modelleri seçebilirsiniz. En güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN