Popstar 2013

Popstar 2013

Ekranlara yeni bir soluk getirecek yarışma Popstar yeniden başlıyor. 2013 senesinde yayınlanacak müzikal bir yarışma olan Popstar 2013 ilk fragmanını yayınlandı. Bir zamanların sevilen yarışması Popstar ekranlara yeni jürisi ve yeni yarışmacılarıyla dönüyor. Dolayısıyla televizyon ekranlarında farklı bir renk yeni bir soluk olacak bu yarışma bakalım eski günlerdeki akıbetini yakalayacak mı diye sorular da akıllarda […]

Ekranlara yeni bir soluk getirecek yarışma Popstar yeniden başlıyor. 2013 senesinde yayınlanacak müzikal bir yarışma olan Popstar 2013 ilk fragmanını yayınlandı. Bir zamanların sevilen yarışması Popstar ekranlara yeni jürisi ve yeni yarışmacılarıyla dönüyor. Dolayısıyla televizyon ekranlarında farklı bir renk yeni bir soluk olacak bu yarışma bakalım eski günlerdeki akıbetini yakalayacak mı diye sorular da akıllarda canlanıyor..

Popstar 2013 Jüri Üyeleri Kimlerdir ?

      Popstar 2013 Jürisi 
  • Bülent Ersoy
  • Serdar Ortaç
  • Demet Akalın
  • Orhan Gencebay

Popstar-2013

Oldukça kaliteli ve popüler bir jüriden oluşan Popstar 2013 şimdiden heyecanla bekleniyor. Henüz seçmeleri devam eden yarışmanın bakalım ilk bölümünde neler yaşanacak.

Popstar 2013 1.bölüm fragmanı merak edenler, seyredemeyenler veya yeniden seyretmek isteyenler için yazımızın devamında bulunmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN