Pike Takımları

Pike Takımları

Pike Modelleri Pike modelleri, dantel pike modelleri, yeni pike modelleri, mefruşat pike modelleri ve tüm özel pike modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz… Yatak odasının vazgeçilmezleri arasında olan ve bayanlar tarafından yatağı düzgün göstermesi ve şık bir hava yaratması açısından tercih edilen pikeler, önceden çok fazla kullanılırdı. Özellikle dantelli pikeler bayanların ilgi odağıydı. Bayanlar çeyizlerinde el emeği ile […]

Pike Modelleri
Pike modelleri, dantel pike modelleri, yeni pike modelleri, mefruşat pike modelleri ve tüm özel pike modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

Yatak odasının vazgeçilmezleri arasında olan ve bayanlar tarafından yatağı düzgün göstermesi ve şık bir hava yaratması açısından tercih edilen pikeler, önceden çok fazla kullanılırdı. Özellikle dantelli pikeler bayanların ilgi odağıydı. Bayanlar çeyizlerinde el emeği ile işlenmiş dantellerden oluşan pikeler, hem fiyat olarak pahalıdır hem de manevi değeri yüksektir. Eskiden genç kızlar çeyizlerinde kendileri sabahlara kadar dantelli pikelerini işlerlerdi.

Pikeler günümüzde eskiye oranla daha az kullanılmaktadır. Genel olarak çift renk kullanılmış ve renklerin insanın içini okşayacak bahar tazeliği getirecek tarzda olması rengârenk renklerden seçilmiş olması dikkat çekicidir. Renk olarak da çocuk pikelerinde mavi, pembe, turuncu ve tonları tercih edilmektedir.

 

Özellikle yatak odalarında ağırlıklı olarak, kırmızı, bordo, beyaz ve tonları tercih edilmektedir. Bazı yatak odalarında dantelli pikeler kullanılmaktadır ve bu pikeler yatak örtüsü mahiyetinde olduğu için fiyatları oldukça yüksektir. Dantelli pikeler daha ağır durmaktadır ve odaya klasik bir hava vermektedir. Modern olarak adlandırılan pikelere oranla daha şık durmaktadır ve yatak odasının olmazsa olmazlarındandır. Dantelli pikelerin hepsi birbirine benziyor gibi görünse de kimisi bol örülmüş kimisi kalın bazıları da ince örülmüştür. Hepsinde kullanılan tığ ve hepsine verilen model birbirinden farklıdır. Danteller genel olarak pikenin baş kısmında ve kenarlarında kullanılmaktadır. Yastıklarda da dantelin kullanıldığı görülmektedir. Bunun yanında beyaz düz pike alan bayanlar, genç kızlıklarında yapmış olduğu pikoları pikeye geçirtmektedir. Bu da pikeye ayrı bir hava vermektedir. El emeğinin kullanıldığı bu tarz pikeler, yatak örtüsü olarak kullanılmakta ve hoş durmaktadır.

Modern olan pikeler de isteğe göre kalın ve ince pikeler olarak tercih edilmektedir. Tek renk olarak satılan pikeler olduğu gibi birden fazla renk ve çeşitli desenlerden oluşan çok hoş pikeler de bulunmaktadır. Özellikle çeşitli çiçek figürleri ve geometrik desenlerin olduğu pikeler bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Tek ve çift kişilik olarak satılan pikeler, yaz döneminde de kişilerin yatak örtüsünün yanında üstünü örtmesi açısından da kullanılmaktadır.
Yatak çarşafıyla uyumlu olan pikeler, takım halinde satılmaktadır. Özellikle Taç, Days in Colours ve İpekçe home’a ait olan rengârenk takımlar çok satılan ürünler arasındadır. Tek olarak pikeyi alabileceğiniz gibi yastık kılıfı ve nevresimi ile de satılan ürünler bulunmaktadır. Eğer siz pikenizi tek olarak aldıysanız yastık kılıfınızı ne çarşafınızı da pikenize uydurmanız gerekmektedir. Mesela pembe bir pike aldıysanız yine o tonlarda yastık kılıfı ve çarşaf da almalısınız.

Birbirinden güzel ve şık, çeşitli desenler ve renklerde içinize bahar tazeliği getiren pikeleri sitemizden inceleyebilirsiniz. En çok beğenilen ve satılan pike ürünlerini sizler için bir araya getirdik. İster çeyizlik isterseniz günlük kullanım için alacağınız pikeleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
2012 dantel pike modelleri 2012 mefruşat örnekleri 2012 mefruşat pike modelleri 2012 pıke örnekleri 2012pıke 2012pıke takımı örneklerı 2013 dantel pike modelleri 2013 dantel pike örnekleri 2013 pike 2013 Pike Modelleri 2013 pike takımları örnekleri 2014 pike modeli 2014 pike modelleri bebek mefruşat modelleri cocuk battanıye mefruşatı dantel modeleri dantel modelleri dantel pike dantel pike fiyatları dantel pike modelleri dantel pike modelleri 2011 dantel pike modellerı 2012 Dantel Pike Örnekleri dantel pike örnekleri 2011 dantel pike örnekleri resimli dantel pikemodelleri dantel sünnet pikesi danteller pike dantelpike modelleri dantelpikemodelleri en son çıkan dantel pike modelleri en son çıkan pike modelleri en son çıkan pike modelleri 2012 en son pike haber en son pike modelleri en yeni çocuk pikesi modelleri en yeni dantel pike örnekleri en yeni pikemodeleri enson pike modelleridantel ev mefruşat örnekleri ev mefrusat seccade modelleri ev mefruşatı pike modelleri genc kız pikeleri guzel seccade orneklerı iğne oyası pike takımları örnekleri mefruşat mefruşat çalışmaları mefruşat çeşitleri seccade mefruşat modelleri mefruşat modelleri 2012 mefruşat modelleri seccade slayt resimler mefruşat modelleri slayt resimler mefruşat mutfak takımı örnekleri mefruşat örnekler mefruşat örnekleri mefruşat pike mefruşat pike modeller mefruşat pike modelleri mefruşat pike örnekleri mefruşat pike takımı modelleri Mefruşat pikemodelleri mefrusat pıkeler mefrusat seccade mefruşat seccade modeli . mefruşat seccade modelleri mefruşat seccade örnekleri mefruşat yastık modelleri mefruşatpike ölçüsü mefruşatpikemodelleri mefruşatta modeller mefruşatta pike modelleri mefruşatta seccade modelleri mefruşatta seccade yapımı mefşuşat pikei modelleri osmanlı pikesi pike pike 2012 pike dantel modelleri pike dantel modelleri 2012 pike dantel modelleri 2012 görselleri pike dantel örnekleri pike dantel örnekleri yeni pike dantelleri modelleri pike desenleri pike iğne oyası örnekleri 2012 pike modeleri Pike Modelleri pike modelleri 2013 pike modelleri dantel pike modelleri resim galerisi pike modelleri resimli pike modelleri ve fiyatları pike modelleri yapılışı PİKE NEVRESİM MODELLERİ Pike örnekleri pike örnekleri dantel pike örnekleri resimli pike takımları örnekleri 2012 pike takımları örnekleri 2013 pike yastık modelleri pikeler modelleri pikeler örnekleri pikemodeleri pikemodelleri pıke orneklerı 2012 dantel seccade modelleri mefruşat seccade örnekleri mefruşat son cıkan pike modelleri son çıkan pike modelleri 2012 spor pike modelleri sünnet pike takımları örnekleri 2013 tüm pike modelleri ulusoy dantel www tantel pike modeller yeni mefruşat modelleri yeni pike modelleri yeni pike modelleri 2013 yeni pikemodelleri yenipikemodelleri

BİRDE BUNLARA BAKIN