‘Peygamber Efendimizi rüyamda gördüm’

‘Peygamber Efendimizi rüyamda gördüm’

En güzel aşk şarkılarının bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin, hayatının bilinmeyenlerini anlattı. Usta sanatçı Selami Şahin, ‘İpek Tuzcuoğlu ile Yüzleşme’ adlı programına konuk oldu. Hayatının bilinmeyen yanlarını içtenlikle anlatan Şahin, “Peygamber Efendimizi rüyamda gördüm ve ona şarkı yazdım” dedi. “PEYGAMBER EFENDİMİZİ 3 KEZ RÜYAMDA GÖRDÜM” Şahin, ‘Efendim’ adlı şarkısının nasıl ortaya çıktığını ise şu sözlerle […]

En güzel aşk şarkılarının bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin, hayatının bilinmeyenlerini anlattı.

Usta sanatçı Selami Şahin, ‘İpek Tuzcuoğlu ile Yüzleşme’ adlı programına konuk oldu. Hayatının bilinmeyen yanlarını içtenlikle anlatan Şahin, “Peygamber Efendimizi rüyamda gördüm ve ona şarkı yazdım” dedi.

“PEYGAMBER EFENDİMİZİ 3 KEZ RÜYAMDA GÖRDÜM”

Şahin, ‘Efendim’ adlı şarkısının nasıl ortaya çıktığını ise şu sözlerle anlattı: “Sanırım anneme ve babama yaptığım iyiliklerden dolayı ramazan ayında Peygamber Efendimiz’i 3 kez rüyamda gördüm. ‘Efendim’ şarkısını Peygamber Efendimiz için yazdım.”

“ZEKİ MÜREN 30 ŞARKIMI OKUDU”

Şahin, “Zeki Müren benim şirketime 4 albüm yaptı, 30 şarkımı okudu. Benim için büyük gurur. Rahatsızken bir akşam bana telefon etti. ‘İyileşip albüm yaparsam Özledim şarkını okuyabilir miyim? O şarkı hayatımın şarkısı’ dedi. ‘Bütün şarkılarım size feda, bana sormanıza gerek yok’ dedim. Bir hafta sonra vefat etti” diye konuştu.

Selami Şahin Efendim Şarki Sözü

İki elim kanda olsa gelirim.

Yeter ki çağır sen beni efendim.

Aşktan öte bir tutkusun içimde.

Her istediğin bir emirdir efendim.

Sen bir yana bütün alem bir yana,

Bendeki aşk bir Allah’a bir sana.

Çekilecek derdin varsa ver bana.

Bu can senin ben seninim efendim.

Benim için sen her şeyden kutsalsın.

Sesin bir nur sen bir nursun efendim.

Dualarım sana varmak içindir.

Erişilmez bir yerdesin efendim

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN