Patik Modelleri

Patik Modelleri

Patik Modelleri 2012-2013 yılının en moda patik modellerini sitemiz üzerinde inceleyebilir, patik modelleri hakkında çeşitli bilgiler edinebilirsiniz… Her ne kadar günümüzde artık çok fazla tercih edilmese de patikler kültürümüzün bir parçasıdır. Hatta nenelerimiz kış aylarında ayaklarımızın sıcak kalması için bizlere patikler örerler. Kış aylarında özellikle kansızlık sorunu yaşayan ve ayakları üşüyen insanlar için patik giymek […]

Patik Modelleri
2012-2013 yılının en moda patik modellerini sitemiz üzerinde inceleyebilir, patik modelleri hakkında çeşitli bilgiler edinebilirsiniz…

Her ne kadar günümüzde artık çok fazla tercih edilmese de patikler kültürümüzün bir parçasıdır. Hatta nenelerimiz kış aylarında ayaklarımızın sıcak kalması için bizlere patikler örerler. Kış aylarında özellikle kansızlık sorunu yaşayan ve ayakları üşüyen insanlar için patik giymek çok önemlidir. Patikler çorapların üzerine giyildiğinde çok daha faydalı olabilirler. El örgüsü ve yün kullanılarak örülen patikler sıcak tutması açısından daha çok tercih edilir. Kış aylarında özellikle terlik alışkanlığı olmayan kişilerin patik giymesini tavsiye ediyoruz. Özellikle kansızlık sorunu ve üşüme sorunu olanlar kış aylarında patik giyerek kendilerini hastalıklardan ve üşütmelerden koruyabilirler.

Patikler genelde yaşlı ve üşüme sorunu olan kişiler tarafından kullanılırlar. Bunun dışında patikler çeyiz içinde örülebilir veya hazır bir şekilde satın alınabilir. Kızların ve erkeklerin çeyizlerinde mutlaka patik bulunur. Bu patikler genç yaşlarda kullanılmasa bile bir gün lazım olur ve mutlaka kullanılır. Yine bebeklere patik giydirmek, bebeğimizin üşümesini ve çeşitli hastalıklara yakalanmasını önleyebilir. Çoğu hastalık ayaklardan gelir ve bu yüzden özellikle bebeklerimizin ayaklarını iyi korumamız gerekir. 

Bu senenin modasında rengarenk patikler ve ince dantelden örülmüş patik modelleri öne çıkıyor. Ayrıca keçe patik modelleri de bu sene çok ilgi çekmiştir. Özellikle bebekler için kullanılan bu keçe patik modelleri bebeklerin ayaklarını sıcak tutmakta ve soğuktan korumaktadır. Bu patikler ayakkabı görünümlü oluyor ve bebeklere de çok yakışıyor. Bebekler dışında yetişkinlerinde kullandığı bu patiklere kurdele ve bağcıklar ile süslemeler yapabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN