Örgü Tavşan

Örgü Tavşan

Birbirinden güzel örgü oyuncakları sizler için sunmaya devam ediyoruz, örgü oyuncaklar çocuklarımız için en sağlıklı ve en güvenli oyuncak modelidir. Evde çocuklarımızın çin malı ve zararlı maddeler içeren oyuncaklar yerine bu el örgüsü göz nuru oyuncaklar ile oynamalarını her anne, baba tercih eder.  Oyuncaklar çeşitli internet sitelerinden derlenip sitemizde sunulmaktadır. isteğiniz üzerine beğendiğiniz örgü oyuncaklar […]

Birbirinden güzel örgü oyuncakları sizler için sunmaya devam ediyoruz, örgü oyuncaklar çocuklarımız için en sağlıklı ve en güvenli oyuncak modelidir. Evde çocuklarımızın çin malı ve zararlı maddeler içeren oyuncaklar yerine bu el örgüsü göz nuru oyuncaklar ile oynamalarını her anne, baba tercih eder.  Oyuncaklar çeşitli internet sitelerinden derlenip sitemizde sunulmaktadır. isteğiniz üzerine beğendiğiniz örgü oyuncaklar sipariş üzerine tarafımızdan yapılmaktadır.

Resimde grömüş olduğunuz örgü tavşan’ın boyu 21 cm, içi boncuk silikonla doldurulur, 30 derece makinada yıkanabilir durumda olacaktır. Fakat sizler daha büyük boyda veya daha küçük boyutlarda istiyorsanız sipariş aşamasında boyut ve renk bildirebilirsiniz. beğendiğiniz farklı örgü oyuncakların resimlerini email yoluyla bize ulaştırdığınız takdirde birebir örülüp tarafınıza gönderilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN