Örgü Şal Modelleri

Örgü Şal Modelleri

Kış aylarında hanımların kullanmaktan vazgeçemedikleri aksesuarların başında gelen şallar, yepyeni modelleri ile yine karşınızda. Her yıl olduğu gibi bu yıl da en güzel örgü şal modelleri ile karşınızdayız. Hatta kendiniz dahi örüp kullanabileceğiniz modelleri isteyen sırtına isteyen boynuna sarıp kullanabilir. Hem bir aksesuar olarak hem de soğuk havalarda kullanacağınız en güzel örgü şal modellerini sizler […]

Kış aylarında hanımların kullanmaktan vazgeçemedikleri aksesuarların başında gelen şallar, yepyeni modelleri ile yine karşınızda.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da en güzel örgü şal modelleri ile karşınızdayız. Hatta kendiniz dahi örüp kullanabileceğiniz modelleri isteyen sırtına isteyen boynuna sarıp kullanabilir. Hem bir aksesuar olarak hem de soğuk havalarda kullanacağınız en güzel örgü şal modellerini sizler için yayınladık. Evde kolaylıkla da yapabileceğiniz şal modellerini el işine yatkın olan bayanlar kısa sürede yapabilir. Artık o kocaman şalların yerini daha kibar ve küçük olan şallar almış durumdadır ve sadece sırtımıza atmak için değil boynumuza dolayarak da farklı bir şıklık yaratmak tamamen sizin elinizdedir.

Aynı zamanda Deryalı Günler programında da sıkça görmüş olduğunuz şal modellerini de sizlerle paylaştık. Tarzınıza uygun olan modeli seçip güzel bir renk ip alarak da başlayabilirsiniz. Yaz akşamlarında da tişörtün üstüne alabileceğiniz ince şal modellerini de yapabilirsiniz. Gül motifli kasnak işi şalların yanında çeşitli şal modellerini de seçtik. Eski zamanlardan beri kullanılan şallar soğuktan korunmanın yanında kıyafetlerinize şıklık katmak amacıyla da kullanılmaktadır. Günlük hayatımızda kullandığımız aksesuarların başında gelen şal modellerini bayanlar kaban ve hırkalarla da çok güzel kombinler yapabilmektedir. Giysilerinizle farklı renk ve modellerdeki şalları kombinleyerek farklı bir tarz yaratabilmektedir. Yaşlı genç demeden her bayanın kullanıldığı şık bir aksesuar olarak bilinmektedir. Hatta kış aylarında gelinler gelinlik üstüne de şal almaktadır. Örgü olsun tığ olsun kumaş olsun kadınların şıklığına şıklık katmak için hazırladıkları en güzel şal modellerini, simli yünlerden yapabileceğiniz gibi angora yünlerden hatta kalın dantel ağ iplerinden de yapabilirsiniz. Hatta ekleyeceğiniz püsküllerle de şalınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Düğün hazırlığı yapan bayanlar için gelin şallarımıza da bakabilirsiniz. Kozalak model olsun örümcek model olsun dolgu gibi çeşitli tekniklerle de birbirinden güzel ve şık modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Firkete tekniğini bilen bayanların yapacağı şallar, bir kere öğrenildikten sonra kolaylıkla yapılan bir tekniktir. Bu teknikle üçgen, dikdörtgen ya da büyüklü küçüklü motifler yaparak birleştirme yoluyla da yapabilirsiniz.

 

Her zaman kullanabileceğiniz en güzel örgü şal modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. 2013 yılında da şal modasının devam edeceğini ve sizlerin de bu modayı yakından takip ederek, en güzel şal modellerini seçerek yapacağınızı umut ediyoruz. En güzel örgü şal modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin diyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN