Müzik Kulaklık Kablosunu Renkli İple Süsleme

Müzik Kulaklık Kablosunu Renkli İple Süsleme

Müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz ve kulaklık kablosunun standart renginden sıkıldıysanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı uygulayabilirsiniz.Renkli ipten koblo süsleme çalışması olarak adlandıracağımız bu çalışmanın size resimli anlatımını paylaştım. Nasıl yapacağınızı ve adımların neler olduğunu resimli anlatıma bakarak anlayabilirsiniz. Evdemüzik kulaklık kablosunu renkli iple süslemeçalışması sayesinde rengarenk kablolu kulaklığınız olacak. Bu çalışmayı yapınca etrafınızdaki arkadaşlarınız veya insanlar bu kulaklığı […]

Müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz ve kulaklık kablosunun standart renginden sıkıldıysanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı uygulayabilirsiniz.Renkli ipten koblo süsleme çalışması olarak adlandıracağımız bu çalışmanın size resimli anlatımını paylaştım.

Nasıl yapacağınızı ve adımların neler olduğunu resimli anlatıma bakarak anlayabilirsiniz. Evdemüzik kulaklık kablosunu renkli iple süslemeçalışması sayesinde rengarenk kablolu kulaklığınız olacak. Bu çalışmayı yapınca etrafınızdaki arkadaşlarınız veya insanlar bu kulaklığı nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

Bu tür çalışmalar yaparak normal fiyatına sattığınız kulaklığı iki katına da satabilirsiniz. Bu tür çalışmaları beğenen ve hoşlanan birçok müşteriye ulaşmak mümkün.  Evde müzik kulaklık kablosusüsleme çalışmaları sayesinde kullandığınız cep telefonlarınızın da kulaklık kablolarını renklendirebilirsiniz. Telefonunuz renkli bir kapağa sahipse, kulaklık kablosu beyaz veya siyah ise bu çalışmayı yapmayı düşünmelisiniz. Şimdi sizleri kulaklk kablosu süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN