Murat Kekilli Sağlık Durumu

Murat Kekilli Sağlık Durumu

Ünlü Rock şarkıcısı olan,  ‘Bu Akşam Ölürüm’ şarkısı ile ünlenen Anadolu rock şarkıcısı Murat Kekilli hastaneye kaldırıldı. Ünlü Şarkıcı bel ağrısı rahatsızlığı ile acilen sabah saatlerinde arkadaşları yardımıyla Haseki eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Op. Dr. Osman Ersagun Batçık, Murat Kekilli’nin genel sağlık durumunun iyi olduğunu ancak bir süre […]

Ünlü Rock şarkıcısı olan,  ‘Bu Akşam Ölürüm’ şarkısı ile ünlenen Anadolu rock şarkıcısı Murat Kekilli hastaneye kaldırıldı.

Ünlü Şarkıcı bel ağrısı rahatsızlığı ile acilen sabah saatlerinde arkadaşları yardımıyla Haseki eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Op. Dr. Osman Ersagun Batçık, Murat Kekilli’nin genel sağlık durumunun iyi olduğunu ancak bir süre gözetimleri altında bulundurularak tedavi edileceğini söyledi. Kekilli’ye önce ilaç ve daha sonra egzersiz tedavisi uygulayacaklarını belirten Batçık, hastanın ilk geldiği andan itibaren daha iyi olduğunu kaydetti. Batçık, Kekilli’ye bel fıtığı teşhisi koyduklarını ifade etti.

Sanatçının sevenleri ve yakınları haberi alır almaz sosyal medyadan ünlü rockçıya “geçmiş olsun” mesajları yolladı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN