Kazanmak İçin 15 Saniye Başvuru Formu

Kazanmak İçin 15 Saniye Başvuru Formu

Kazanmak için 15 Saniye Bşavuru Formu Yakın zamanda Samayolu TV ekranlarında yeni başlayacak olan yarışma programı “Kazanmak için 15 Saniye” programına başvurunuzu verdiğimiz adresten kolayca yapabilirsiniz. Bu yeni başlayacak olan programın sunucusu Rüştü Erata olacaktır. Rüştü Erata ile kazanmak için 15 saniye programına başvurup programa katılma şansını yakalayabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz başvuru formunu eksiksiz doldurup göndermeniz […]

Kazanmak için 15 Saniye Bşavuru Formu

Yakın zamanda Samayolu TV ekranlarında yeni başlayacak olan yarışma programı “Kazanmak için 15 Saniye” programına başvurunuzu verdiğimiz adresten kolayca yapabilirsiniz.

Bu yeni başlayacak olan programın sunucusu Rüştü Erata olacaktır. Rüştü Erata ile kazanmak için 15 saniye programına başvurup programa katılma şansını yakalayabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz başvuru formunu eksiksiz doldurup göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuzu tekrarlamamaya dikkat ediniz.

Formunuzu doldurduktan sonra bir kere göndermeniz yeterli olacaktır.

Yarışma programına sadece bir kere başvurabilirsiniz. Başvurusunu tekrar eden yarışma adayları diskalifiye edilecektir. Bu bilgi başvuru sitesinde yer almaktadır.kazanmakicin15saniye

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN