Evim Evim Temiz Evim Başvuru

Evim Evim Temiz Evim Başvuru

Evim Evim Temiz Evim Başvuru Formu; Samanyolu TV ev hanımlarını temizliğe çağırıyor. Samanyolu Televizyonu’nda farklı formatta yepyeni bir yarışma programı başlıyor. “Evim evim temiz evim” isimli yarışma programında hanımlardan temizlik hünerlerini göstermeleri bekleniyor. Titizliğiyle övünen Türk hanımlarına gerçek bir yarışma ortamı sunabilmek için, evlerinin temizliğine yetişemeyen ev sahiplerinden evlerini bir günlüğüne yarışmacıya teslim etmesi isteniyor. […]

Evim Evim Temiz Evim Başvuru Formu;

Samanyolu TV ev hanımlarını temizliğe çağırıyor. Samanyolu Televizyonu’nda farklı formatta yepyeni bir yarışma programı başlıyor. “Evim evim temiz evim” isimli yarışma programında hanımlardan temizlik hünerlerini göstermeleri bekleniyor. Titizliğiyle övünen Türk hanımlarına gerçek bir yarışma ortamı sunabilmek için, evlerinin temizliğine yetişemeyen ev sahiplerinden evlerini bir günlüğüne yarışmacıya teslim etmesi isteniyor. Formatına gelince; bir hafta boyunca 5 temiz hanım sırayla evleri temizleyecek ve rakipleri tarafından açıkça eleştirilecek.

evimevimtemizevim

Bu zorlu mücadelede rakiplerinden en fazla puan toplamayı başaran yarışmacı haftanın galibi olacak ve sürpriz hediyeler kazanacak. Evler temizlenirken diğer yarışmacıların, kendileri için özel olarak hazırlanan gözlem odasında, eşzamanlı olarak izleyip eleştirebilecekleri “Evim evim temiz evim” 11 Şubat Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün Samanyolu ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN