En Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

En Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu Kenarı Örnekleri Havlu kenarı danteli örnekleri, en yeni havlu kenarı örnekleri, havlu kenarı örnekleri resimli, çeyizlik havlu kenarı örnekleri ve halkalı havlu kenarı örnekleri… Havlularımız geleneklerimizin olmazsa olmazlarından biridir. Belki de havlular en çok kullandığımız eşyalarımızdan bir tanesidir. Sonuçta her gün elimizi, yüzümüzü defalarca yıkarız ve her yıkamadan sonra havlularımızı kullanırız. Peki her gün […]

Havlu Kenarı Örnekleri
Havlu kenarı danteli örnekleri, en yeni havlu kenarı örnekleri, havlu kenarı örnekleri resimli, çeyizlik havlu kenarı örnekleri ve halkalı havlu kenarı örnekleri…

Havlularımız geleneklerimizin olmazsa olmazlarından biridir. Belki de havlular en çok kullandığımız eşyalarımızdan bir tanesidir. Sonuçta her gün elimizi, yüzümüzü defalarca yıkarız ve her yıkamadan sonra havlularımızı kullanırız. Peki her gün kullandığımız havlularımıza ne kadar özen gösteriyoruz veya hiç aklımıza geliyor mu, bu havlunun rengi neden böyle, kenarlarındaki desenler neden bu şekilde diye? Eminim ki bir çoğumuzun aklına dahi gelmiyordur. Bayanlar için çok fazla bir şey söyleyemeyeceğim ama erkeklerin hiç aklına gelmediği kesin diyebilirim. Her neyse çok fazla ayrıntılara girmeyelim ve evlerimizin güzel eşyası havlularımız hakkında bazı bilgiler verelim.

Havlu kenarlarımızı boncuk veya danteller ile süsleyebiliriz. Bu süsler havlularımızı görüntü olarak güzel gösterecektir. Boncuk ve dantel süslemelerini hazır almak istiyorsak 10 ile 20 lira ödememiz gerekebilir. Bunun dışında havlu kenarlarımızı iğne oyalı süslemelerle hoş görünüme sokabiliriz. Hazır iğne oyalı havlu kenarlarının maliyeti 25 ile 50 lira arası bir şeydir.

 

Bayanlar son zamanlarda moda olan Fransız dantelli havlu kenarlarını çok fazla kullanmaya başladılar. Bu havlu kenarları daha detaylı ve hoş bir görünüme sahip olması bayanları cezp ediyor. Tuhafiyelerde de satılan Fransız dantelli havlu kenarları kolay kullanımlı ve havlumuza kolay bir şekilde monte edebiliyoruz. Havlularımız daha modern ve şık görüntüsüyle parmak ısırtacak.

Havlu kenarlarının bir diğer özelliği de nişan bohçalarında çok fazla kullanılmasıdır. Genç kızlar en güzel havlu kenarı örneklerini nişan bohçalarına ve çeyizlerine koyarlar, evlenecekleri zaman bu havlu kenarları ile adeta görsel bir şov sunarlar. Her genç kızın rüyasıdır nişan bohçası. Bu derece önemli olan bir etkinlik içinde en güzel havlu kenarı örneklerini bulmak ve saklamak gerekir. Nişan bohçaların da en çok kullanılan havlu kenarları ise kurdele nakışı havlu kenarlarıdır.

Tüm bunların dışında değişik süsleme teknikleri de vardır. Bu tekniklerde örneğin simli iplerle süslemeler yapılabilir ya da çeşitli desenler yapılır.

Havlu kenarlarının bizler için ne kadar değerli olduğunu anlattıktan sonra şimdi de çeşitli havlu kenarı örneklerini incelemeye geldi sıra. Aşağıda yayınladığımız havlu kenarı örneklerini inceleyebilir ve dilediğinizi bilgisayarınıza yükleyerek aynısını yapmaya veya hazır modelini almak için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Havlu Kenarı Örmekleri;

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN