Doğal Maske Yöntemleri Cilt Maskesi

Doğal Maske Yöntemleri Cilt Maskesi

Sivilce izleri görünüm açısından sıkıntı veriyor olabilir. İşte size sivilce izleri için doğal maske tarifleri. Evet bayanlar her yerde yemek tarifleri dolu bizde değişiklik olsun diye sizler için maske tarifleri sunuyoruz. Fakat uygulamadan önce sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayalım. Ergenlik çağı başta olmak üzere cilt tipine, beslenme alışkanlıklarına, dış etkenlere ve cilt bakımının düzenli olarak […]

Sivilce izleri görünüm açısından sıkıntı veriyor olabilir. İşte size sivilce izleri için doğal maske tarifleri.

Evet bayanlar her yerde yemek tarifleri dolu bizde değişiklik olsun diye sizler için maske tarifleri sunuyoruz. Fakat uygulamadan önce sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayalım.

Ergenlik çağı başta olmak üzere cilt tipine, beslenme alışkanlıklarına, dış etkenlere ve cilt bakımının düzenli olarak yapılmamasına bağlı olarak ortaya çıkan sivilceler, doğru tedavi edilmezse arkalarında kalıcı izler bırakabilir.

Sizin de sivilce izleriniz varsa evde kolayca hazırlayıp uygulayabileceğiniz 3 doğal maske tarifini mutlaka deneyin.

dogalmaske

Sivilce izlerine doğal maske 1

Sandal ağacı ve gülsuyu ile hazırlayacağınız macun sivilce izleri için en iyi doğal çözümlerden biridir. Bu maskeyi sivilce izleri üzerinde ya da yüzün tamamında gün aşırı veya günlük olarak kullanabilirsiniz. Maske sivilce izlerinin zaman içinde görünümlerinin azalmasını sağladığı gibi cildinize parlaklık ve yumuşaklık kazandıracaktır.

Sivilce izlerine doğal maske 2

Limon suyu içerdiği doğal ağartıcılar ile ciltteki lekelerin tedavisi için idealdir. Bir limon suyunu sivilce lekeleri üzerine sürün ve 10-15 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın. Limon suyunun dezavantajı ise ciltte kuruluk yaratmasıdır. Bu işlemi yaptıktan sonra mutlaka nemlendirici kullanmalısınız.

Sivilce izlerine doğal maske 3

Domates ve salatalık cildinize canlılık kazandırmak ve sivilce izlerinden kurtulmak için kullanabileceğiniz diğer doğal ürünlerdir. Domates ve salatalığı iyice ezip karıştırarak yüzünüze sürün. Domates doğal ağartıcı, salatalık ise antioksidan özelliği ile cildinize parlaklık, sivilce izlerinin görünümünde azalma sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN