Dantelli Havlu Kenarı Modelleri

Dantelli Havlu Kenarı Modelleri

Dantelli Havlu Kenarı Modelleri Dantelli havlu kenarı modelleri 2013 yeni sezon en güzel dantelli havlu kenarı örnekleri. Resim galerimizde en güzel havlu kenarı modellerini inceleyebilirsiniz…  Hanımların her daim imrenerek baktıkları dantelli havlu kenarı örnekleri özellikle genç kızların çeyizlerinde bulunan en önemli ve güzel modeller arasındadır. Hanımlar son zamanlarda firkete işine merak salmaya başladılar. Firkete işiyle […]

Dantelli Havlu Kenarı Modelleri

Dantelli havlu kenarı modelleri 2013 yeni sezon en güzel dantelli havlu kenarı örnekleri. Resim galerimizde en güzel havlu kenarı modellerini inceleyebilirsiniz… 

Dantelli-Havlu-Kenari-Modelleri-

Hanımların her daim imrenerek baktıkları dantelli havlu kenarı örnekleri özellikle genç kızların çeyizlerinde bulunan en önemli ve güzel modeller arasındadır. Hanımlar son zamanlarda firkete işine merak salmaya başladılar. Firkete işiyle bayanlar şal olsun güzel havlu kenarları olsun çeşitli örnekler yapmaya başladılar. Aslında hepsi birbirine çok benzese de yine de havlu kenarları arasında farklı duran firkete işi havlu kenarı modellerinden en az bir tane de olsa genç kızların çeyizlerinde bulunması gerekmektedir. Çünkü aynı model sadece renkleri farklı olan havlu kenarlarını örmek çok kolay olmasa gerekir. Güzel bir örnek oluşturmak için bayanların firketeyi iyi kullanması gerekirken, simli ipleri de tercih etmesi gerekmektedir. Simli ipler arasında daha çok gümüş ve altın renklerini tercih eden bayanlar, firkete ile havlu kenarını ördükten sonra kenar kısmına tığ ile farklı bir renk gidip örneğinize renk katabilirsiniz.Birçok kez firkete işi olan havlu kenarı örneklerini Derya Baykal’ın Deryalı Günler programında izleyen bayanlar, el işine marifeti olduktan sonra rahatlıkla öğrenip yapabilirler. Firkete işini öğrenen bayanlar sadece havlu kenarı değil aynı zamanda şal olsun kolye olsun çeşitli örnekler de yapabilirler.

 

Aynı zamanda havlu kenarı örneklerini kurdele nakışı ile de yapabilirsiniz. Kurdele nakışını bayanlar kasnak yardımı ile yapmaktadır ve zevkli bir uğraş olarak da bilinmektedir. Aynı zamanda havlu kenarlarında çok şık durmaktadır. Tam çeyizlik modelleri olan kurdele nakışı ile yapılan havlu kenarları, nakış işlemini bitirdikten sonra boncuklarla da süslenerek farklı bir hava yaratılması sağlanmaktadır. Havluya uygulanan farklı desenler ve kalın tül kurdele kullanılan havlular ister günlük hayatınızda isterse çeyizinizde kullanabileceğiniz havlular arasında yerini almaktadır. Kurdelelerin çiçek şeklinde yapıldığı ve pullarla süslendiği havlular da oldukça güzel görünmektedir ve bayanların ilgisini çekmektedir. Bir bayanın çeyizinde havlular ve yazmalar çeyizlerin olmazsa olmazları arasında yerini her daim korumaktadır.

Özellikle saten beyaz kurdele ile yapılmış çiçek simlerle işlenen yeşil saplar ve yapraklar havluda çok güzel görünmektedir. Aynı zamanda sarı pullar ve sarı boncukların bordo kurdele ile işlendiği havlular güzel bir dizayn ortaya çıkarmaktadır. Somon renkli bir havluyu düşünün ve sonbahar renklerinin ele alındığı kurdelelerle süslenmiş olması da çok şık durmaktadır. Kırmızı bir havlu aldığınız zaman mini bir dal üzerine yapılmış kurdele nakışı işleme günlük yaşamınızda hoş bir hava yaratır ve kullanırken de zevkle kullanırsınız.

Mini boncuklarla süslenmiş olan küpe çiçeğinin işlendiği ve tül kurdele kullanılan havlu da çok şık bir model ortaya çıkarmaktadır. Kendisinden desenli bir havlu aldığınız zaman ona şık bir kurdele nakışı işlediğiniz zaman harika bir tasarım ortaya çıkabilir. Aynı zamanda havlularınızın kenarına şık bir dantel örebilirsiniz.

Birbirinden şık dantelli havlu kenarı modellerini genç kızlarımız çeyizlerinde götürebileceği gibi günlük yaşantımızda da banyolarınızda kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel ve şık olan havlu kenarı modellerini ve onlara yapılan kurdele nakışı modelleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
2013 bere modelleri 2013 değişik havlu kenar model fiyatları 2013 havlu kenar modelleri 2013 havlu kenar modelleri yapılışı video 2013 havlu kenarı iğne oyası 2013 havlu kenarı ile videolar 2013 havlu kenarı modelleri 2013 havlu kenarları 2013 havlu kenarları örnekleri 2013 havlu örnekler 2013 igne havlu kenarı videoları 2013 model en son çıkan havlu modelleri 2013 nişan yüzükleri modelleri 2013 ün en güzel havlu kenarları modelleri 2013 ün havlu kenarları 2013 yılı havlu kenarı modelleri 2013dantelli pike takımları fiyatlar 2013ün havlu kenarı örnekleri avlukenari yapimi basit havlu kenar modelleri basit havlu kenarı örnekleri ceyızlık havlu kenarı dantel havlu dantel havlu 2012 dantel havlu kenarı modelleri dantel havlu kenarı örnekleri en güzel havlu en güzel havlu kenarı modelleri en güzel havlu kenarı örnekleri en güzel havlu kenarı örnekleri yeni en güzel havlu kenarları en popüler havlu kenarları en yeni halkalı havlu kenarları en yeni havlu kenarı en yeni havlu kenarları en yeni model havlu2013 halkalı havlu dantelleri halkalı havlu kenarı halkalı havlu kenarı modelleri halkalı havlu kenarı örnekleri resimli halkalı havlu örnekleri havlu kenar modelleri havlu kenar modelleri 2013 havlu kenar örnekleri havlu kenar örnekleri 2013 havlu kenarı havlu kenarı iğne oyası havlu kenarı modeli havlu kenarı modelleri havlu kenarı modelleri 2011 havlu kenarı örnekleri havlu kenarı örnekleri video havlu kenarı örnekleri yeni havlu kenarı oyaları havlu kenarı yapımı videosu havlu kenarları havlu kenarları iğne oyası havlu kenarları modellerı 2013 havlu kenarları videoları havlu modelleri havlu ornekleri havlu örnekleri büyük boyut havlu2013 havlu2o13 havlukenari yapimi havlukenarımodelleri iğne havlu kenarı iğne oyası havlu iğne oyası havlu kenarı iğne oyası havlu kenarı modelleri iğne oyası havlu kenarı örnekleri iğne oyası havlu kenarları iğne oyası havlu modelleri iğne oyası havlu örnekleri iğne oyası havlu2013 iğne oyası havlular iyi havlu kenarı iyi havlu kenarları jump bot kenarları kenar dantel örnekleri resimli havlu2013 kolay havlu kenarı kolay havlu kenarı örnekleri kolay havlu kenarları modelleri normal dantel havlu kenar modelleri normal havlu kenarı örnekleri Normal Havlu modelleri OSMANLI HAVLU pike takımları örnekleri 2013 SÜPER HAVLU KENARI MODELLERİ tam ekran havlu kenarı örnekleri yeni halkalı havlu kenarı örnekleri yeni havlu kenarları yeni havlu2013

BİRDE BUNLARA BAKIN