Böğürtlen ve Ahu Dududan Gelen Güzellik

Böğürtlen ve Ahu Dududan Gelen Güzellik

Bazen size tavsiye edilen bir kremin güzelleştireceğini sanırken, tam tersi olabilir. O yüzden doğal olandan şaşmayın! Bitkilerin genel olarak neye iyi geldiği konusunda da genel bilgilere sahip olmak lazım. Örneğin yeşil yapraklı bitkiler, cilt kuruluğunda ve kırışıklıklarda kullanılır. Böğürtlen ve ahududu gibi orman bitkileri sivilceler için olumlu sonuçlar sağlar. Sadece şifalı bitkilerin değil, pazarda satılan […]

Bazen size tavsiye edilen bir kremin güzelleştireceğini sanırken, tam tersi olabilir. O yüzden doğal olandan şaşmayın! Bitkilerin genel olarak neye iyi geldiği konusunda da genel bilgilere sahip olmak lazım. Örneğin yeşil yapraklı bitkiler, cilt kuruluğunda ve kırışıklıklarda kullanılır.

Böğürtlen ve ahududu gibi orman bitkileri sivilceler için olumlu sonuçlar sağlar. Sadece şifalı bitkilerin değil, pazarda satılan mevsim sebze ve meyvelerinin de cilt için harikalar yaratacağını unutmayın.

Bazı meyvelerin ciltte etkili olmasının nedeni içindeki meyve asididir. Asitler gençleştirici özelliği nedeniyle kozmetikte bazı kremlerin içeriğinde de bulunur.

bogurtlenden-gelen-guzellik_43949662

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN