Bayan Bere Modelleri

Bayan Bere Modelleri

Bere Modelleri En güzel bere modelleri, derya baykal bere modelleri, erkek bere modelleri, bebek bere modelleri ve bayan bere modellerini sitemizde görüntüleyebilirsiniz… Kış aylarının vazgeçilmez giysilerinden biri olan atkı ve berelerdir. Hem fabrika işi olan hem de el emeği göz nuru olan bu ürünler, erkek, bayan, çoluk çocuk demeden herkes tarafından kullanılmaktadır ve kişiye büyük […]

Bere Modelleri
En güzel bere modelleri, derya baykal bere modelleri, erkek bere modelleri, bebek bere modelleri ve bayan bere modellerini sitemizde görüntüleyebilirsiniz…

Kış aylarının vazgeçilmez giysilerinden biri olan atkı ve berelerdir. Hem fabrika işi olan hem de el emeği göz nuru olan bu ürünler, erkek, bayan, çoluk çocuk demeden herkes tarafından kullanılmaktadır ve kişiye büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Herkesin kış döneminde en çok dikkat etmesi gereken bölgesi kafasıdır. Dolayısıyla kafamızı iyi korumalıyız ve hasta olmamalıyız. Özellikle dış döneminde bay ve bayanların sinüziti önlemesi açısından da bereler son derece gereklidir. Aynı zamanda bizi soğuktan korumanın yanında mont ve atkıyla uyumlu seçildiği zaman bizi şık göstermektedir. Bayanlar da erkekler de şıklık nedeni ile tercih etmektedir.

Farklı modellerde ve farklı renklerde olan bere türleri vardır. Kafanıza taktığınız zaman dik duran kalıplı berelerin yanında sizin verdiğiniz biçime göre de şekil alan bereler bulunmaktadır. Şapkanın ön kısmında çok kullanılan bereler, kalıplı berelerdir ve dik bir görüntü sağlayarak, direk giyebilme olanağı tanımaktadır. Şapkanın ön kısmında bulunan kalıp sayesinde gözünüze gelecek olan kar ya da yağmur tanelerini de engellemektedir. Her modeli vererek kullanacağınız, kalıp şeklinde olmayan berelerde sizin verdiğiniz şekli alması açısından kullanışlıdır.

 

Berenizi seçerken giymiş olduğunuz kabanı da dikkate almanız gerekmektedir. Hem şıklık hem de uyum açısından atkınız, eldiveniniz ve bereniz uyumlu olmalıdır. 2013 kış sezonu için seçilen bere modellerinde ağırlıklı olarak açık renkler tercih edilmektedir ve kalıpsız bereler ön plandadır. Yine kulaklıklı ve bağlamalı olan bereler gençler tarafından da çok tercih edilmektedir. Soğuk havalara karşı sizi korurken, giyim açısından da kolaylık sağlamaktadır. Genç kızların kullandığı berelerin üzerinde daha çok çeşitli hayvan figürleri yer almaktadır ve bu model bereler, giyen kişiyi oldukça sempatik göstermektedir. Erkekler ise daha çok tuttukları takımın berelerini giymektedir. Çocuklara alınan bereler daha çok üzerinde çizgi film kahramanlarının olduğu desenlerden oluşmaktadır. Kızlar için cıvıl cıvıl renkler tercih edilirken, erkekler için koyu renkler tercih edilmektedir.

2013 kış sezonu için kullanılacak bere modellerinde daha çok ressamların kullandığı şapkalara benzeyen modeller çok modadır. Rengârenk olan bereler ve örgüleri sık dokunmuş olan bereler modadır. Uzunlukları birbirinden farklı olan berelere istediğiniz şekli verebilirsiniz. Uzun olan berelerin ucunda daha çok ponpon bulunmaktadır ve takan kişiye çok yakışmaktadır.

2013 kış sezonu için seçebileceğiniz bere modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve rengârenk olan bere modellerini sizler için seçtik.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN