Azra Akının Güzellik Sırları Nedir

Azra Akının Güzellik Sırları Nedir

Azra Akın, Kozmetiklerdeki güzellik malzemelerinden çok, düzenli beslenmenin ve uykunun güzel kalmak için çok önemli olduğunu ısrarla belirtiyor. Tabi stresten uzak bir yaşam huzur ve mutluluk da kesinlikle insanı güzelleştiriyor. Eski Türkiye güzelimiz Azra Akın, güzelliğini korumak için en çok cilt temizliğine dikkat ediyor.  Güzel cildini doğru bir şekilde temizleyen ve nemlendirmeye dikkat eden Güzelimiz Akın, asla […]

Azra Akın, Kozmetiklerdeki güzellik malzemelerinden çok, düzenli beslenmenin ve uykunun güzel kalmak için çok önemli olduğunu ısrarla belirtiyor. Tabi stresten uzak bir yaşam huzur ve mutluluk da kesinlikle insanı güzelleştiriyor.

Azra Akının Güzellik Sırları
Azra Akının Güzellik Sırları
Eski Türkiye güzelimiz Azra Akın, güzelliğini korumak için en çok cilt temizliğine dikkat ediyor.  Güzel cildini doğru bir şekilde temizleyen ve nemlendirmeye dikkat eden Güzelimiz Akın, asla sabah kahvaltısını ihmal etmez. Süt, tahıllı ekmek, peynir, sebze ve yoğurt tüketmeden kahvaltısını aksatmaz ve sık sık su içermiş. Ara öğünlerde meyve ile besleniyor. Akşam ve öğlen yemeklerinde ise, protein ve sebze ağırlıklı besleniyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN