Adriana Lima Dosso Dossi Fashion Show

Adriana Lima Dosso Dossi Fashion Show

Türkiye’nin en büyük moda organizasyonu olan Dosso Dossi Fashion Show, dünyaca ünlü isimleri ağırladı. Victoria’s Secret meleklerinden dünyaca ünlü top model Adriana Lima, 8-14 Ocak tarihlerinde Antalya’da düzenlenen 15. Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıktı. 40 KİŞİ EŞLİK EDECEK Bugün düzenlenen defileye katılan olan ünlü model, dört ayrı kıyafet sergiledi. Öner Evez’in kareografisiyle podyuma çıkan […]

Türkiye’nin en büyük moda organizasyonu olan Dosso Dossi Fashion Show, dünyaca ünlü isimleri ağırladı.

Victoria’s Secret meleklerinden dünyaca ünlü top model Adriana Lima, 8-14 Ocak tarihlerinde Antalya’da düzenlenen 15. Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıktı.

40 KİŞİ EŞLİK EDECEK

Bugün düzenlenen defileye katılan olan ünlü model, dört ayrı kıyafet sergiledi. Öner Evez’in kareografisiyle podyuma çıkan olan Adriana Lima’ya 40 manken eşlik etti. Yaklaşık iki ay önce ikinci kez anne olan Lima, aslında organizasyonun Haziran ayında düzenlenen ayağında podyuma çıkacaktı, ama hamileliği nedeniyle doktoru uçmasına izin vermediği için Antalya’ya gelememişti.

Lima üzüntüsünü, Twitter’a yazdığı “Dosso Dossi Fashion Show’a katılamadığım için üzgünüm. 2013 Dosso Dossi’de görüşmek üzere” mesajıyla dile getirmişti.

MUSTAFA SANDAL SÖYLEDİ

 8-14 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 15. Dosso Dossi Fashion Show kapsamında, bugün Mustafa Sandal konseri düzenledi. Organizasyona katılan konukları hareketli parçaları ve sahne şovlarıyla coşturan Sandal’ın konserini, Adriana Lima da izledi. uçankus.comAdriana

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN