Örgü Bebek Patik Modelleri

Örgü Bebek Patik Modelleri

Örgü Bebek Patik Modelleri Bebek Patik Yapımı paylaştığımız resimlerle çok daha kolay hale gelecek. Minik sevimli ayaklarımız üşümeyecek. Minik ayaklara her çeşit bebek örgü patikler yapabilirsiniz. Bazen ünlü bir markanın spor ayakkabısına benzetebilirsiniz. Bazen klasik bir ayakkabı şekli verilebilir. Tığ işi patik örnekleri sayesinde istediğimiz modelleri yapabiliriz. Bebek örgü patikleri ve yapılışları sizlere çok güzel […]

Örgü Bebek Patik Modelleri
Bebek Patik Yapımı paylaştığımız resimlerle çok daha kolay hale gelecek. Minik sevimli ayaklarımız üşümeyecek. Minik ayaklara her çeşit bebek örgü patikler yapabilirsiniz. Bazen ünlü bir markanın spor ayakkabısına benzetebilirsiniz. Bazen klasik bir ayakkabı şekli verilebilir. Tığ işi patik örnekleri sayesinde istediğimiz modelleri yapabiliriz.
Bebek örgü patikleri ve yapılışları sizlere çok güzel bir hobi ve beceri kazandıracaktır. Boş vakitlerinizi değerlendirirken, bu pratikleri satıp para da kazanabilirsiniz.Bebek örgü patik örnekleri çok eğlencelidir. Farklı karakterleri patik olarak örmek mümkündür. Patikler bazen bir desen bazen de bir arabayı işleyerek kendi zevkinizi ve fikirlerinizi sanata dönüştürebilirsiniz.
Erkek bebekler için klasik modeller de çok beğeniliyor. mavi beyaz, lacivert bordo gibi renklerle ahenk yakalayabilirsiniz. Mesela pembe bir patik yapıp bağcıklarını beyazdan yaptığımızda güzel bir patik elde edebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN