2013 Yelek Modelleri

2013 Yelek Modelleri

Yelek Modelleri Sayfamızda 2013 model en yeni sezon ve en modern yelek modelleri örneklerini inceleyebilirsiniz. Resim galerimizde birbirinden güzel yelek modelleri sizleri bekliyor… Yelek Türk insanın geçmişinden bu güne gelen en eski giysilerden bir tanesidir. Erkekler yelekleri takım elbiseleri ile birlikte giyerken bayanlar daha çok ipek kumaşlardan, deriden veya kadife kumaşlardan yapılan modern yelek modellerini […]

Yelek Modelleri
Sayfamızda 2013 model en yeni sezon ve en modern yelek modelleri örneklerini inceleyebilirsiniz. Resim galerimizde birbirinden güzel yelek modelleri sizleri bekliyor…

Yelek Türk insanın geçmişinden bu güne gelen en eski giysilerden bir tanesidir. Erkekler yelekleri takım elbiseleri ile birlikte giyerken bayanlar daha çok ipek kumaşlardan, deriden veya kadife kumaşlardan yapılan modern yelek modellerini tercih etmektedirler. Yine çocuklarımızın veya bebeklerimizin üzerine el örgüsü, göz nuru yelekler ören bayanlarda vardır.

Günümüzde eski modaya geri dönüşün olması sebebi ile yine yelekler moda konumuna geçmiştir. Genelde yaşlı insanların üzerinde görmeye alışık olduğumuz yelek modellerini artık gençlerinde üzerinde sık sık görmekteyiz. El örgüsü yelekler ve kot yelekler bu senenin modası konumunda ve oldukça revaçta.

 

Modası geçmeyen yelek modelleri arasında bebekler için el örgüsünden ördüğümüz yelekleri göstermemiz doğru olacaktır. Bebeklerimize ördüğümüz veya hazır satın aldığımız rengarenk yelekler bebeklerimizi soğuktan korur ve bir o kadarda şirin görünmelerini sağlar. Erkek bebekler için pastel renkteki tonlar kullanılırken kız bebekler için her renk yelek üzerinde kullanılabilir. Burada önemli olan yeleklerin ön ve arka yüzlerinin farklı renklerde olmasıdır. Bu şekilde çok daha güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Bayanlar için bu sene yelek modası revaçta gibi. Özellikle bolero tarzı yelek modelleri bu sene çok ilgi gördü. Bu tür yelek modelleri askılı elbiselerin üzerinde çok hoş görünmektedir. Ve yine straplez bluz üzerinde de yelekler şık bir görüntüye sahip oluyor ve bayanları hoş gösteriyor. Bir çok kişi bu yıl deri yelekleri tercih ederken dikkat etmeleri gereken hususlardan birisi de bu yeleklerin gerçek deri olması gerektiğidir. Güvendiğiniz kaliteli markalardan alacağınız yelekler uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Zayıf bayanların tercih ettiği kısa yelekler bu senenin trendini oluşturmuş durumdadır. Önden yelek görünümlü olup arkadan ipli şekilde yapılan yelek modelleri son zamanların en beğenilen yelek modelleri arasında yer almıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN