Örgü Modelleri
2013 Örgü Bebek Yelek Modelleri
Sosyal Medyada Paylaş

2013 Örgü Bebek Yelek Modelleri

2013 Trend bebek örgü yelek modelleri, çocuklarımız ve bebeklerimiz için en güzel örgüleri sizler için sunuyoruz.

Dünyanın en tatlı varlıkları olan bebeklerimize soğuktan korunmak için giydirdiğimiz yelek modelleri onların şirinliğine şirinlik katıyor. Dilerseniz örebilir, dilerseniz de bebek kıyafetleri üreten mağazalardan temin edebilirsiniz. Çok küçük bir parça olduğundan hem örmesi hem de bebeğinizin üstüne görmeniz sizde ayrı bir his uyandıracaktır. Anneler henüz hamile olduğu dönemlerde bebekleri için elbise, yelek, hırka, patik gibi bir çok giyim parçasını örmeye ve satın almaya başlarlar. Geleneksel giyim parçalarından birisi olan yelek modellerinde özel çocuk markalarının ürettiği kış koleksiyonlarında bebeklerin üşümemesi adına kaliteli ve kumaşlar kullanılmış.

Kız çocukları için pembe, erkek çocukları için de ağırlıklı olarak mavi renk ve renk tonları hem markaların koleksiyonlarında hem de anne adaylarının ördüğü bebek yeleklerinde görülmektedir. Eğer kendiniz bebeğinize bir hırka veya yelek örmek istiyorsanız bunu da rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma dahilinde çok hareketli ve renkli yelek modelleri bulabilir ve anlatımını kullanarak biricik bebeğiniz için modeller çıkartabilirsiniz. Yukarıdaki cümlelerimizden birinde kız bebekleri için pembe, erkek bebekleri için ise mavi renklerinin tercih edildiğini söylememize rağmen artık bu geçmişte kalıyor. Günümüzde renk kullanımları yaparken bebeklerde cinsiyet ayrımı pek yapılmıyor.
Çocuklarınızın oynama aşkına uygun yelek modellerini ellerinizle örebilir, üzerine yapacağınız farklı desen ve kullanacağınız canlı renklerle tam anlamıyla onların ruhuna hitap edebilirsiniz. Özellikle bahar aylarında anneler tarafından giydirilen bebek yelek modellerinin modası hiç bir zaman bitmeyecek gibi duruyor.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Wordpress Haber Teması