2013 Bebek Yelek Modelleri

2013 Bebek Yelek Modelleri

Bebek Yelek Modelleri En güzel ve şık bebek yelek modellerini sitemizde inceleyebilir ve yeleklerin bebeklerimizin için ne kadar önem taşıdığını sitemizden öğrenebilirsiniz… Hayatta insanı en çok mutlu eden durumlardan birisi de bir bebek sahibi olacağını duyduğu andır. Anne ve babalar için heyecan verici olan bu durum, çiftlerin ailelerini de mutlu etmektedir. Bebek olacağı haberini alan […]

Bebek Yelek Modelleri
En güzel ve şık bebek yelek modellerini sitemizde inceleyebilir ve yeleklerin bebeklerimizin için ne kadar önem taşıdığını sitemizden öğrenebilirsiniz…

Hayatta insanı en çok mutlu eden durumlardan birisi de bir bebek sahibi olacağını duyduğu andır. Anne ve babalar için heyecan verici olan bu durum, çiftlerin ailelerini de mutlu etmektedir. Bebek olacağı haberini alan anneanne ve babaanneler hemen örgü yapmaya başlarlar. Kız çocukları için genellikle pembe ağırlıklı yelekleri yapan büyükler, erkek çocukları için de mavi rengini tercih etmektedir. Gerçi günümüzde kız ya da erkek çocukları için her renk kıyafetler tercih edilmekte ve giydirilmektedir.

Geleneksel bir giysi olan yelek, özellikle bebekler ya da çocuklar uykudan uyandığı zaman giydirmek açısından son derece rahat ve kullanışlıdır. Yaz ya da kış dönemi diye ayırt etmeden bebeklerin üzerine giydirilen yelekler sade ve şık durmaktadır. Bunun yanında erkek çocuklarına kot yelekler de giydirilmektedir. Dantelden ince yelekler de yapılıp yaz döneminde rahatlıkla giydirilmektedir, hem rahatlık hem şıklık hem de farklılık açısından güzeldir.

 

Bebek giysilerine renk katmak ya da sırtını sıcak tutmak amaçlı giydirilen yelekler, çeşitli düğmeler takıldığı zaman oldukça hoş ve dikkat çekici olmaktadır.

Bebekler için yapılan yelekler son derece çeşitlidir. Örgüden yapılan yeleklerin yanında kumaştan dikerek de hoş bebek yelekleri yaratmak size kalmıştır. Yapacağınız bebek yeleğinin arkasını farklı bir renkten, ön iki cephesini farklı renkten tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz için cıvıl cıvıl bir görüntü yaratacak olan bu tarz, çocuklar içinde son derece uygun olacaktır. Kız çocukları için daha renkli modeller tercih edilirken, erkek çocukları için pastel tonlar daha uygun olmaktadır. Aynı zamanda çeşitli modeller ve desenler yelekler de hoş durmaktadır.

Özellikle bahar aylarında tercih edilen yeleklerin modası hiçbir zaman tükenmeyecek gibi görünüyor. Her yıl yeni modeller ile yelek çeşitleri raflarda yerini almaktadır. Büyükler tarafından örüleceği gibi hazır olarak da makine örgüsü yelekler de bulunmaktadır. Bazı uzmanlar yünün bebek tenine zarar verdiği düşüncesindedir ancak büyüklerimiz bu şekilde çocuk büyüttüklerinden dolayı herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmamıştır. Aynı zamanda bebeklerin cildini tahriş ettiği ya da kaşıntı yaptığı düşüncesiyle pek tercih edilmese de genellikle kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN