Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Müzik Kulaklık Kablosunu Renkli İple Süsleme

Müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz ve kulaklık kablosunun standart renginden sıkıldıysanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı uygulayabilirsiniz.Renkli ipten koblo süsleme çalışması olarak adlandıracağımız bu çalışmanın size resimli anlatımını paylaştım.

Nasıl yapacağınızı ve adımların neler olduğunu resimli anlatıma bakarak anlayabilirsiniz. Evdemüzik kulaklık kablosunu renkli iple süslemeçalışması sayesinde rengarenk kablolu kulaklığınız olacak. Bu çalışmayı yapınca etrafınızdaki arkadaşlarınız veya insanlar bu kulaklığı nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

Bu tür çalışmalar yaparak normal fiyatına sattığınız kulaklığı iki katına da satabilirsiniz. Bu tür çalışmaları beğenen ve hoşlanan birçok müşteriye ulaşmak mümkün.  Evde müzik kulaklık kablosusüsleme çalışmaları sayesinde kullandığınız cep telefonlarınızın da kulaklık kablolarını renklendirebilirsiniz. Telefonunuz renkli bir kapağa sahipse, kulaklık kablosu beyaz veya siyah ise bu çalışmayı yapmayı düşünmelisiniz. Şimdi sizleri kulaklk kablosu süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

BİLGİLER
tarafından 25 Ocak 2016 - 20:58 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 204 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


En Çok Görüntülenenler
Bayan Mevsimlik Örgü Modelleri(Elbise,Etek,Bluz,Hırka,Yelek 240)
Bayan Mevsimlik Örgü Modelleri..

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

Anlatımlı Bebek Çocuk Örgü Hırka Modelleri(250)
Anlatımlı Bebek Çocuk Örgü Hır..

#gallery-3 { margin: auto; } #gallery-3 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

Örgü Modelleri